Zákaznická podpora:+420 735 157 165

Pampeliška - skleněná ozdoba

Kód: 5387
Novinka Doporučujeme
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
359 Kč 359 Kč / 1 ks
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2026
Možnosti doručení

Květina Pampeliška z kolekce Louka přináší do interiéru atmosféru slunné české louky plné rozkvetlých květin a letní pohody. Žluté květy pampelišky jsou ručně malované na čirém skle a vytváří jemnou dekoraci inspirovanou přírodou a českou krajinou.

Tato skleněná ozdoba působí svěže, optimisticky a díky svému přírodnímu motivu krásně doplní moderní i venkovsky laděný interiér. Kolekce Louka propojuje tradiční české sklářské řemeslo s motivy květin a české louky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S láskou a pokorou ke křehkému světu skla vyrábíme v naší české rodinné firmě malé umělecké skvosty, které rozesíláme do celého světa. Naše ústy foukané, ručně malované skleněné ozdoby vždy byly a stále jsou 100% ruční prací. Rozzařte své Vánoce s tradičními českými ozdobami i Vy.

Doplňkové parametry

Kategorie: kolekce Louka
Barva: žlutá
Rozměry: 80x80

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz