🎁 Sleva -10 % na všechny ozdoby 🎄
🇨🇿 Nákup v CZK kód: PODZIM10
🇪🇺 Nákup v EUR kód: JESEN10
Ptáček malý proužky - tmavě modrý
Kód: 90085271002_88751Související produkty
Sada oliv proužky - světle modrá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
429 Kč
Měrná cena:
107,25 Kč / 1 ks
Ptáček malý poledníky - světle modrý
Skladem
(12 ks)
159 Kč
Měrná cena:
159 Kč / 1 ks
Sada raket proužky - světle modrá
Skladem
(8 ks)
429 Kč
Měrná cena:
107,25 Kč / 1 ks
Raketa proužky - světle modrá
Skladem
(26 ks)
139 Kč
Měrná cena:
139 Kč / 1 ks
Sada 6/4 poledníky - světle modrá
Momentálně vyprodáno
459 Kč
Měrná cena:
114,75 Kč / 1 ks
Výprodej skladů
139 Kč
–22 %
Raketa proužky - tmavě modrá
Skladem
(32 ks)
108 Kč
Měrná cena:
108 Kč / 1 ks
Sada 6/4 poledníky - tmavě modrá
Momentálně vyprodáno
459 Kč
Měrná cena:
114,75 Kč / 1 ks
Sada poledníky - světle modrá
Skladem
(4 ks)
od 599 Kč
Měrná cena:
od 99,83 Kč / 1 ks
+ další
Detailní popis produktu
S láskou a pokorou ke křehkému světu skla vyrábíme v naší české rodinné firmě malé umělecké skvosty, které rozesíláme do celého světa. Naše ústy foukané, ručně malované skleněné ozdoby vždy byly a stále jsou 100% ruční prací. Rozzařte své Vánoce s tradičními českými ozdobami i Vy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | kolekce Modrá mrazová |
|---|---|
| EAN: | 8592908130665 |
| Barva: | Modrá |
| Rozměry: | 150x50 |
Koule poledníky - světle modrá
Skladem
(37 ks)
od 149 Kč
Měrná cena:
od 149 Kč / 1 ks
Sada oliv proužky - tmavě modrá
Skladem
(4 ks)
429 Kč
Měrná cena:
107,25 Kč / 1 ks
Sada raket proužky - tmavě modrá
Skladem
(4 ks)
429 Kč
Měrná cena:
107,25 Kč / 1 ks
Oliva proužky - světle modrá
Skladem
(13 ks)
139 Kč
Měrná cena:
139 Kč / 1 ks
Sada 8/3 poledníky - tmavě modrá
Skladem
(1 ks)
419 Kč
Měrná cena:
139,67 Kč / 1 ks
Sada poledníky - tmavě modrá
Skladem
(5 ks)
od 599 Kč
Měrná cena:
od 99,83 Kč / 1 ks
+ další
Labuť poledníky - světle modrá
Skladem
(7 ks)
179 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

